Menu

Boisko w ogrodzie z nawierzchnią sportową Nocero!

Marzy Ci się własne boisko sportowe w ogrodzie? Masz dzieci i chcesz im zapewnić bezpieczne miejsce do zabawy w swoim ogrodzie? A może po prostu sam masz ochotę rozerwać się trochę po pracy rzucając do kosza na własnym, przydomowym boisku? Zależy Ci na bezpieczeństwie, wygodzie użytkowania i łatwej wymianie uszkodzonej nawierzchni? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Czytaj dalej i zobacz, jakie to proste!

Czy sam beton lub ładnie przycięta trawa nie wystarczy?

Jeśli oczekujesz bezpieczeństwa na wysokim poziomie, łatwej wymiany uszkodzonych fragmentów nawierzchni, to nie wystarczy sam beton ani trawnik. Na trawniku łatwo się poślizgnąć, zaś upadek na betonie może skończyć się poważnym urazem głowy i licznymi ranami. Ponadto trawnik wymaga stałej pielęgnacji, zaś sam beton, narażony na zmienne warunki pogodowe, będzie potrzebował wymiany, nie fragmentu, ale całości nawierzchni.

Oczywiście możesz skorzystać z takich opcji, ale biorąc pod uwagę opisane wyżej konsekwencje, warto to jeszcze dokładnie przemyśleć. Jak zatem sprawić, by przydomowe boisko było zarówno bezpieczne, jak i funkcjonalne? Jak stworzyć np. dobre boisko do koszykówki we własnym ogrodzie? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części artykułu.

Co zrobić, by boisko w ogrodzie było jak najlepsze?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które sprawdzi się w Twoim ogrodzie, a jest nim Nocero. Nasze modułowe boiska tworzymy z materiałów łatwych w recyklingu i bezpiecznych dla środowiska. Powierzchnie dostępne są w trzech wzorach i w trzech poziomach twardości. Dzięki Nocero, Twój ogród zmieni się w pełni funkcjonalne i bezpieczne boisko. 

Boisko w ogrodzie wymaga odpowiedniego przygotowania. Nocero rozkładamy na twardej powierzchni, która jest pozbawiona kurzu, wolna od zabrudzeń, czy nierówności. Idealnym rozwiązaniem jest beton lany, zwany też bitumicznym, beton z powłoką penetrującą, lub kostka brukowa. Aby zapewnić dobre odprowadzanie wody i brudu, warto dopilnować, aby powierzchnia podłoża miała odchylenie zaczynające się od środka boiska, po obu stronach od 0,5% do 2%, można też zastosować odpływ liniowy. Pełną specyfikację jak przygotować podłoże przesyłamy na życzenie klienta

Zobacz też: Nawierzchnia do garażu

Jakie są zalety tego typu boiska sportowego?

Przede wszystkim boisko z nawierzchni modułowej dzięki zastosowaniu systemu amortyzacji chroni układ mięśniowo-szkieletowy. Choć zwarta konstrukcja wytrzyma nacisk 20 ton nie jest tak twarda jak beton, co przynosi ulgę całemu szkieletowi podczas ruchu. Jest on mniej narażony na wstrząsy i przeciążenia które występują naturalnie podczas skakania czy biegania. Boisko w ogrodzie Nocero zmniejsza również konsekwencje upadku.

Tego typu nawierzchnie sportowe są również bardzo łatwe w konserwacji. W prosty sposób wymienić można również uszkodzony mechanicznie fragment, nie pociąga to za sobą konieczności rozebrania całego boiska. Linie boiska są barwione w masie, co sprawia, że są trwałe, nie trzeba ich zatem domalowywać. Boiska sportowe z nawierzchni Nocero są bezpieczne dla środowiska i łatwe w recyklingu.

Jeśli zatem zależy Ci na bezpieczeństwie, łatwej obsłudze, czy wymianie uszkodzonych elementów, a poszukujesz nawierzchni, która zadba o Twoje kości i stawy, to Nocero jest rozwiązaniem dla Ciebie. Kompleksowo zajmiemy się całym procesem, dostarczymy i zamontujemy na wybranym przez Państwa miejscu. Zapoznaj się z naszą pełną ofertę na stronie i wybierz wysoką jakość produktów w przystępnej cenie.

 

Wróć do listy