Menu

Wynajem

Organizujesz imprezę, spotkanie firmowe lub zawody sportowe? A może po prostu chcesz dodać kolejną atrakcję na swoim evencie, ponieważ ludzie w sezonie letnim lubią uczestniczyć w ogólnodostępnych rozgrywkach sportowych. Jednak jak dobrze wiemy, teren nie zawsze spełnia odpowiednie warunki, chociażby ze względu na błoto, trawę, kostkę brukową lub asfalt, które mogą przyczynić się do powstania urazów. I tutaj pojawiamy się my z nawierzchnią modułową NOCERO. Świetna amortyzacja, odporność na warunki atmosferyczne, wysokie bezpieczeństwo uczestników, duży zakres kolorów oraz szybki i prosty montaż. To tylko kilka atutów, jakie oferuje nawierzchnia NOCERO.
Nasz system montażu umożliwia stworzenie boiska w ciągu kilku godzin i nie potrzeba do tego żadnych narzędzi oprócz gumowego młotka. Dzięki wspomnianemu systemowi montażu jesteś w stanie zorganizować 365 imprez w ciągu roku, po jednej każdego dnia, każda w innym miejscu. Możesz zorganizować zawody na rynku, placu, parkingu dworca lub dachu wieżowca. Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia!
Jeśli masz dłuższe przerwy pomiędzy imprezami, wystarczy, że złożysz elementy nawierzchni jeden na drugim. Nawierzchnia NOCERO, dzięki swoim właściwościom, może być pozostawiona na działanie wszelkich warunków atmosferycznych przez cały rok. Dlatego, jeśli nie masz zadaszonego miejsca, złożone boisko możesz przechowywać „pod chmurką”.
Nie ma znaczenia, czy jesteś organizatorem, osobą prywatną, przedsiębiorcą czy rodzicem. Jeśli stoisz przed wyzwaniem zorganizowania jednorazowego eventu, ale nie do końca wiesz jak zadbać o bezpieczną nawierzchnię, nie przejmuj się. My zajmiemy się wszystkim za ciebie.

Nasz zespół:


Organizacja imprezy możliwa jest w każdych warunkach i każdej porze.
Dzięki naszej ofercie NOCERO RENT może być to wydarzenie na najwyższym poziomie.
Zadzwoń do nas: +48 660 539 235