Menu

Budowa boiska wielofunkcyjnego

Budowa boiska wielofunkcyjnego 

Boisko przydomowe do piłki nożnej to ciekawy sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie bądź na podwórku. Pozwala ono sfunkcjonalizować pustą przestrzeń, a jednocześnie dać wiele radości zarówno dorosłym jak i dzieciom. Boisko w ogrodzie sprawdzi się np. podczas rodzinnych imprez. Dawniej boiska do piłki nożnej składały się z kawałka trawy i dwóch bramek, ale w obecnych czasach dostępne stały się bardziej rozsądne rozwiązania, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo grania. Jednym z takich rozwiązań są nawierzchnie NOCERO. 

Nawierzchnie NOCERO posiadają wiele zalet, dzięki którym stają się praktycznie obowiązkowym punktem przy budowie boiska w ogrodzie. Są one przede wszystkim łatwe w użyciu i uniwersalne. Nawierzchnię można wykorzystać zarówno na boisku (nie tylko piłkarskim) jak i w garażu, magazynie, warsztacie czy hali, dzięki doskonałej wytrzymałości (ponad 20 ton nacisku na m2). Oferujemy 3 rodzaje wzorów na powierzchni oraz 3 poziomy twardości, dzięki czemu możecie mieć Państwo pewność, że dobrane podłoże dopasuje się do Państwa potrzeb.

Nawierzchnia jest przede wszystkim również praktyczna. Poprawia bezpieczeństwo użytkowania powierzchni, chroniąc układ mięśniowo-szkieletowy człowieka w trakcie ćwiczeń lub gry. Ponadto redukuje ryzyko potknięć, które mogą wystąpić w przypadku stosowania innej lub naturalnej nawierzchni (np. trawy). Boisko przydomowe do piłki nożnej wyposażone w nawierzchnię NOCERO pozbawione jest zatem zagrożeń, wynikających z zabawy na klasycznym boisku. Nawierzchnię łatwo się czyści, ponieważ nie trzeba do tego żadnych specjalistycznych środków, a sam materiał dobrze odprowadza wodę. Ponadto jest odporna na wiele chemicznych substancji, np. na benzynę, kwasy czy tłuszcze. W razie uszkodzenia elementy podłoża można w łatwy sposób zmienić bez konieczności wymiany całości. Dodatkowym atutem jest wysoka wytrzymałość, która zapewnia doskonały stan na lata. Nawierzchnie są również całkowicie ekologiczne. Nie wpływają negatywnie na środowisko.

Przeczytaj również: nawierzchnia do garażu

Budowa boiska - jak przygotować nawierzchnię?

Nawierzchnia powinna być stosowana na twardej, pozbawionej zabrudzeń, równej powierzchni, o nachyleniu wynoszącym po obu stronach od 1% do 2% od środka boiska. Dobrze sprawdzają się asfalt i beton z powłoką penetrującą lub kostka brukowa. Na odpowiednio przygotowanej powierzchni rozkłada się wcześniej zamówioną nawierzchnię. Czas realizacji zamówienia waha się od 2 do 9 tygodni, co wynika ze specyfikacji konkretnego projektu. Nieduże powierzchnie realizowane są w krótszym czasie. 

Boisko w ogrodzie - cena

Jako firma zajmująca się od lat zapewnieniem wysokiej jakości nawierzchni do przydomowych boisk wiemy, że wymagania naszych klientów są różne. Dlatego staramy się maksymalnie dopasować do tego, czego akurat pragną nasi klienci. Usługę nakładania nawierzchni realizujemy samodzielnie. Z tego powodu cena oferowanej usługi nie jest stała, a zależy przede wszystkim od tego, ile nawierzchni trzeba wyłożyć oraz miejsca.
Zapewniamy, że koszt samej nawierzchni wynosi pomiędzy 110-120 zł/m2 netto.

Wróć do listy