Menu

Jaką nawierzchnię zastosować w garażu?

Garaż jest bez wątpienia miejscem, które wymaga szczególnej uwagi z naszej strony. Jest to wszak nie tylko schronienie dla samochodu, ale i miejsce, które wielu z nas traktuje jako swego rodzaju przydomowy magazyn. Przechowujemy tam przecież między innymi rowery, narty, skrzynki z narzędziami, czy też po prostu różnego rodzaju drobne szpargały, które “pewnie kiedyś się jeszcze przydadzą”. Warto więc pomyśleć o odpowiednim jego zabezpieczeniu - a temu służy właśnie nawierzchnia Nocero. 

Nawierzchnia do garażu Nocero - kompleksowe zabezpieczenie każdego garażu

O wypadek w miejscu takim, jak garaż, nietrudno. Zwłaszcza, gdy wspomniane powyżej przedmioty przechowujemy we względnym nieładzie. Poślizgnięcie się, czy też potknięcie i związany z tym upadek mógłby mieć niezwykle przykre konsekwencje dla naszego zdrowia. To właśnie dlatego tak interesującym produktem może się okazać płyta modułowa Nocero. Ma ona bowiem właściwości antypoślizgowe, a co za tym idzie - zabezpiecza nie tylko nas, ale i przetrzymywane w garażu przedmioty przed niekontrolowanym przemieszczaniem się.

Produkt taki jest również, a nawet przede wszystkim, akcesorium, w które powinien zaopatrzyć się właściciel każdego samochodu. Wysokiej jakości płyta modułowa pod samochód jest bowiem w stanie wchłonąć duże ilości spływających z pojazdu pozostałości deszczu lub śniegu, a w przypadku jakichkolwiek awarii czy wycieków - przyjmie również olej, płyn hamulcowy, czy paliwo. Dobrej jakości nawierzchnia modułowa posłuży przez najbliższe kilkanaście lat. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty utrzymywały wysoką jakość.

Nawierzchnia Nocero - idealne rozwiązanie do garażuKolorystyka płytek modułowych

Nawierzchnia Nocero to zabezpieczenie bardzo proste w montażu, a jednocześnie równie łatwe w eksploatacji. Płytki modułowe są bezobsługowe w kwestii czyszczenia, dzięki czemu nie ma potrzeby zakupu specjalistycznych produktów czyszczących. Nawierzchnia modułowa Nocero daje się również bardzo łatwo opracować. Elementy jej powierzchni można w prosty sposób odpinać i dopinać, uzyskując optymalny kształt w stosunku do pomieszczenia. Co więcej - podłoga błyskawiczna ma również właściwości termoizolacyjne. Minimalizuje ona odczuwany od podłogi chłód, a jednocześnie przyczynia się do utrzymania ciepła w pomieszczeniu. Jest to efekt niezwykle przydatny choćby podczas dłuższych. jesienno-zimowych prac w garażu.

Płytki modułowe do garażu - zadbaj o estetykę

Często garaż traktowany jest jako pomieszczenie, które nie musi być idealne. Zdecydowana większość z nas traktuje garaż jako mały składzik lub miejsce do trzymania samochodu. W ostatnich latach jednak trend się zmienia. Fani motoryzacji spędzają tam swój wolny czas, dlatego zadbanie o estetykę jest bardzo ważne. W ofercie nawierzchni modułowej Nocero znajdują się trzy rodzaje wzorów oraz piętnaście podstawowych wariantów kolorystycznych lub dowolny kolor z palety RAL na specjalne życzenie klienta, także nie powinno być problemu z doborem. Konstrukcja płytek modułowych do garażu zapewnia wytrzymałość ponad 20 ton, która pozwala na umieszczenie na nich naprawdę ciężkich elementów, co w przypadku standardowych płytek nie jest możliwe. Skontaktuj się z nami, aby dokonać zakupu naszych produktów.

Wróć do listy