Menu

Modernizacja boiska

Modernizacja boiska 

Aktualnie najlepszym rozwiązaniem na rynku jest wykorzystanie nawierzchni modułowej NOCERO. Stworzona jest ona z polipropylenu co gwarantuje bardzo dobre odbicie piłki oraz ochronę układu szkieletowo-mięśniowego dzięki zastosowaniu autorskiego systemu amortyzacji. W dalszej części artykułu poznasz szczegóły dotyczące modernizacji obiektów sportowych.

Jak wygląda modernizacja boiska sportowego?

W 2023 roku, wiele przetargów zakłada renowację istniejących boisk przy szkołach podstawowych, ponadpodstawowych lub osiedlowych. Taka realizacja wiąże się z ogromnymi kosztami, które ponosi gmina ( oczywiście może uzyskać dofinansowanie z budżetu państwa lub wykorzystać budżet obywatelski). W skład takich inwestycji wchodzi wymiana nawierzchni boiska, wymiana ogrodzenia, montaż piłkochwytów, wymiana sprzętu sportowego takiego jak bramki czy kosze, oraz zagospodarowanie terenów zielonych w około kompleksu sportowego.

Wybór nawierzchni sportowej na boisko wielofunkcyjne

Inwestorzy stoją przed wyborem najlepszego rozwiązania dla nadchodzącej inwestycji, często przez brak odpowiedniej wiedzy wybierają rozwiązania, które rocznie generują ogromne koszty utrzymania. Jeśli skorzystają z nawierzchni polipropylenowej NOCERO, nie będą mieć żadnych kosztów obsługi ponieważ boiska stworzone przy wykorzystaniu nawierzchni modułowej  NOCERO są bezobsługowe i wytrzymują wiele lat bez utraty kolorów.

Koszt nawierzchni sportowej polipropylenowej NOCERO

Koszt 1m2 NOCERO jest dwukrotnie niższy niż wykorzystanie obecnie najpopularniejszego rozwiązania jakim jest nawierzchnia poliuretanowa.

Korzystanie z boiska, które jest zbudowane z NOCERO, jest bezpieczne dla użytkowników oraz zwiększa zainteresowanie infrastrukturą sportową wśród przechodniów.

Obszar działań NOCERO

Pomimo, że siedzibę mamy w Katowicach to działamy w całej Polsce.

Jaki wymiar musi mieć boisko aby wykorzystać nawierzchnię polipropylenową ?

Wymiar nie ma znaczenia, realizujemy boiska przydomowe o wielkości kilku m2 oraz wielkie multiareny sportowe. 

Dzieci i młodzież czy też uczniowie szkół będą zachwyceni korzystaniem z obiektu, który ma jak największy obszar do gry w koszykówkę, piłkę nożną, siatkówkę czy też inny sport.
Dlatego gorąco zachęcamy do wygospodarowania kilku dodatkowych m2 w celu zwiększenia możliwości aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Dostępność kolorów

W ofercie mamy pełną paletę kolorystyczną, która będzie odpowiednia do realizacji projektu np: boiska sportowego przy szkole podstawowej lub modernizacji boiska na osiedlu.

Paleta kolorów

 

Wróć do listy